0

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

در این پست قصد داریم به نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل بپردازیم. شما دیگر نیاز ندارید از App Store در iPhone استفاده کنید تا بتوانید برنامه هایی را برای ساعت خود دانلود نمایید. با استفاده از watchOS ۶ ، ساعت اپل واچ یک App Store اختصاصی ارائه می دهد.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

همانطور که همه ما می دانیم پیدا کردن و بارگیری برنامه های مربوط به Apple Watch فرایندی دشوار است. شما باید برنامه Watch را در iPhone خود باز کنید ، App Store را برای ساعت خود راه اندازی کنید و سپس برنامه های مورد نظر خود را هم برای تلفن و هم ساعت خود بارگیری کنید.

با داشتن watchOS ۶ یا بالاتر ، ساعت اپل اکنون فروشگاه App اختصاصی خود را دارد. این بدان معناست که شما می توانید مستقیماً از مچ دست خود فهرست ، جستجو و بارگیری برنامه ها را انجام دهید. هر دو برنامه رایگان و پولی را بگیرید و ببینید که در گذشته چه برنامه هایی را بارگیری کرده اید و کدام یک نیاز به بروزرسانی دارند. شما می توانید نسخه اپل واچ این اپلیکیشن را بدون نیاز به بارگیری نسخه آیفون ، به راحتی خاموش کنید.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

ارتقا به watchOS ۶

ابتدا مطمئن شوید که watchOS ۶ را در Apple Watch خود اجرا می کنید ، که در حال حاضر برای سری ۳ و بعد از آن موجود است. اپل واچ سری ۱ و ۲ نیز احتمالا بعداً در سال ۲۰۱۹ بتوانند نرم افزار watchOS ۶ را دریافت کنند. در آیفون خود ، برنامه Watch را باز کنید و در بخش General به قسمت Software Update بروید. اگر watchOS ۶ یا بالاتر را دارید ، همه تنظیمات انجام شده و نیازی به انجام کاری ندارید و در غیر اینصورت ، اجازه دهید آخرین نسخه بارگیری و نصب گردد.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

گزینه های نصب

در مرحله بعد ، شما نیاز دارید چند گزینه برای برنامه جدید و بارگیری برنامه ها برای ساعت خود از طریق آیفون خود تنظیم کنید.

برنامه Watch را از گوشی خود باز کنید. بسیاری از برنامه های طراحی شده برای آیفون نیز در Apple Watch نیز کار می کنند. بیایید بگوییم شما این برنامه را در گوشی خود بارگیری می کنید و می خواهید نسخه ساعت نیز به صورت خودکار نصب و ظاهر شود. در صفحه عمومی در برنامه Watch ، سوئیچ را برای نصب خودکار برنامه روشن کنید.

در مرحله بعد ، در برنامه watch گوشی خود به قسمت My Watch می رویم. صفحه را به پایین بکشید و بر روی App Store وارد شوید. اگر برنامه های سازگار با ساعت را بر روی دستگاههای دیگر مانند iPad دانلود کرده اید و می خواهید آن برنامه ها روی ساعت شما نصب شوند ، گزینه آپدیت خودکار را روشن کنید. سپس ، اگر می خواهید برنامه های ساعت خود را به طور خودکار و آنی بروزرسانی کنید گزینه Automatic Updates را روشن نمایید.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

تنظیمات کنترلی بر روی ساعت

شما می توانید کلیه تنظیمات ساعت را کنترل نمایید. بر روی اپل واچ خود به بخش Setting و قسمت App Store بروید و در اینجا شما می توانید دانلود اتوماتیک آپدیتها را فعال و یا غیرفعال نمایید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

دانلود اپلیکیشن سازگار با ساعت

با فعال کردن Automatic App Install و Automatic Downloads ، شما می توانید یک برنامه سازگار با ساعت را در iPhone یا iPad خود بارگیری کنید و این برنامه در ساعت شما ظاهر می شود.

برای امتحان کردن این برنامه ، برنامه Watch را در iPhone خود باز کنید. در صفحه اصلی ، روی نماد App Store ضربه بزنید. پیامی را مشاهده خواهید کرد که در آن اعلام می کند هم اکنون App Store در Apple Watch شما قرار دارد. بر روی دکمه ضربه بزنید تا برنامه های Watch را بر روی iPhone پیدا کنید. سپس iPhone App Store برنامه های سازگار با ساعت شما را باز کرده و به شما نمایش می دهد. روی یک برنامه مورد علاقه ضربه بزنید. آیفون خود را بررسی کنید و سپس ساعت خود را بررسی کنید و برنامه را در هر دو مکان مشاهده خواهید کرد.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

استفاده از App Store بر روی ساعت اپل

برای استفاده از App Store در اپل واچ خود ، روی دکمه Digital Crown ضربه بزنید تا به صفحه اصلی بروید و سپس روی نماد App Store ضربه بزنید (این یکی از موارد با A در پیش زمینه با پس زمینه آبی است). اکنون شما دو گزینه دارید.

لیستی از برنامه های پیشنهادی و برجسته در مقابل شماست و می توانید آن را مرور کنید. برای مشاهده کامل لیست ، انگشت خود را به سمت بالا و پایین بکشید. لیست به چند بخش تقسیم می شود. بخش اول برنامه های برجسته را نمایش می دهد. بخش دوم برنامه های سلامتی و تناسب اندام را برای کمک به بستن حلقه های فعالیت خود نشان می دهد. در بخش های بعدی دسته بندی های بیشتری از برنامه ها وجود دارد ، مانند Discover New پیچیدگی ها و موارد دیگر برای کاوش.

نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

مشاهده همه

برای برخی از دسته بندی ها شما می توانید دکمه را لمس کنید و برنامه هایی که تا الان لیست شده اند را ببینید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

جستجو برای اپلیکیشن

از طرف دیگر ، شما می توانید یک برنامه را با نام یا معیارهای دیگر جستجو کنید. به بالای صفحه بکشید و روی قسمت جستجو ضربه بزنید. در صفحه بعدی ، نام یا عبارت جستجو را با دیکته کردن یا نوشتن آن وارد کنید. برای دیکته کردن آن ، روی دکمه Dictate ضربه بزنید. جستجوی خود را بیان کنید و سپس روی Done ضربه بزنید. برای ترسیم عبارت جستجو با انگشت خود ، روی دکمه Scribble ضربه بزنید. هر حرف را یکی پس از دیگری بکشید و سپس روی Done ضربه بزنید. سپس شما می توانید با بالا و پایین کشیدن صفحه ، نتایج جستجو را مشاهده کنید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

مشاهده جزییات برنامه

روی یکی از برنامه های مورد علاقه تان ضربه بزنید. برای مشاهده توضیحی در مورد برنامه ، رتبه بندی ها و بررسی ها ، تاریخچه نسخه ، اطلاعات ، یک خط مشی رازداری و موارد دیگر روی صفحه برنامه به پایین بکشید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

دانلود اپلیکیشن ها

برای بارگیری یک برنامه رایگان ، روی دکمه دریافت ضربه بزنید. برای بارگیری یک برنامه پرداخت شده ، روی دکمه Price ضربه بزنید. برای اولین بار وقتی که می خواهید یک برنامه ای را بارگیری کنید ، صفحه ای ظاهر می شود که از شما می خواهد وارد Apple Store شوید. روی دکمه گذرواژه ضربه بزنید. در این مرحله باید رمز ورود به حساب Apple خود را وارد کنید. می توانید با کشیدن کاراکترهای موجود در رمز عبور خود یا با وارد کردن آن در iPhone خود ، این کار را انجام دهید. برای ترسیم هر کاراکتر رمز عبور ، روی دکمه Scribble ضربه بزنید و هر کاراکتر رمز عبور خود را تایپ کنید. برای آسانتر وارد کردن آن روی نماد صفحه کلید ضربه بزنید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

وارد کردن Apple ID خود در گوشی

در آیفون خود ، یک پیام ورودی صفحه کلید ظاهر می شود که به شما می گوید با استفاده از صفحه کلید iOS خود متنی را در Apple Watch خود وارد کنید. روی این پیام ضربه بزنید و سپس گذرواژه Apple ID خود را بر روی تلفن خود تایپ کنید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

دانلود اپلیکیشن ها بدون وارد کردن پسورد

سپس برنامه بر روی ساعت شما بارگیری می شود که شما می توانید بر روی ساعت آن را باز کنید. دفعه بعدی که سعی در بارگیری یک برنامه بصورت رایگان یا پرداختنی را خواهید داشت ، نیازی به وارد کردن گذرواژه Apple خود نیستید. برای دریافت مجوز برای بارگیری برنامه ، فقط کافیست روی دکمه Side ضربه بزنید.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

مشاهده برنامه های خریداری شده و بررسی برای آپدیت

برای مشاهده برنامه های خریداری شده خود و بررسی وضعیت آپدیت های آنها ، برنامه App Store را بر روی ساعت خود ره پایین بکشید. روی دکمه Account ضربه بزنید. در صفحه بعدی ، روی دکمه Purchased ضربه بزنید و سپس روی دکمه “My Purchases” ضربه بزنید تا برنامه های موجود را ببینید. به صفحه حساب کاربری خود برگردید و بر روی دکمه «به روزرسانی» ضربه بزنید تا ببینید که آیا به روزرسانی برنامه ها در دسترس می باشد.
نحوه استفاده از App Store جدید در گوشی اپل

پاک کردن اپلیکیشن ها از ساعت

سرانجام ، برای حذف برنامه ای که بر روی ساعت خود نصب کرده اید ، دکمه Digital Crown را فشار دهید تا به صفحه اصلی بروید. اگر در Grid View قرار دارید ، روی هر یک از نمادهای برنامه ها به آرامی فشار دهید. برای برنامه ای که می خواهید آن را حذف کنید ، روی X ضربه بزنید. برای حذف برنامه ، روی دکمه ضربه بزنید. اگر در نمای لیست قرار دارید ، برنامه موردنظر را برای حذف در سمت چپ بکشید. برای حذف آن روی نماد سطل زباله ضربه بزنید و سپس روی دکمه حذف برنامه ضربه بزنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر