0

10 غذای مناسب برای دندان درد

10 غذای مناسب برای دندان درد

10 غذای مناسب برای دندان درد

کابوس ها شروع شده است. بله، قرار ملاقات با دندانپزشک است. دندان درد شرایطی است که نمی توانید نادیده بگیرید. خواه حفره فلج کننده باشد یا سینوس در حال بالا آمدن، دندان عقل سعی در حال بیرون زدن یا نیاز به بستن یک جفت بریس، دندان های شما از درد غیرقابل تحملی رنج خواهند برد. در این پست از سایت سرگرمی آناناز قصد داریم به معرفی 10 غذای مناسب برای دندان درد بپردازیم.

و شما در شرایطی نخواهید بود که ماهیچه های گونه را برای لبخند زدن خم کنید، چه رسد به جویدن غذا. در اینجا لیستی از غذاهایی وجود دارد که می توانید با تحمل درد دندان به راحتی بخورید.

1. ماست، پنیر و شیر

هنگامی که درد دندان شما افزایش یابد، لبنیات مایه آرامش شما هستند. شیر و ماست به راحتی داخل می شوند و دندان های شما حتی متوجه حضور آنها نمی شوند.

2. سوپ با مواد خمیری

رها کردن پیش غذا برای سوپ؟ حتما سرما خورده ای

در مورد دندان درد شدید سوپ می تواند سبک یا غلیظ باشد، اما مواد همراه باید قبل از اینکه به آبگوشت اضافه شوند، کوبیده شوند.

3. کاستارد/پودینگ

حتی نیازی نیست به کسی که دندان درد دارد بگویید کاستارد و پودینگ را بخورد. این دسرهای شیرین بر پایه شیر می‌توانند هر درد آزاردهنده‌ای را دور بزنند و زمانی که متوجه شوید آنقدر سیر می‌شوید که درد دندان را به خاطر نمی‌آورید.

4. مافین و کیک نرم

مافین‌های بسیار نرم و مرطوب (بدون روکش) یا کیک‌های اسفنجی سبک که وزن یک پر را شرمنده می‌کنند، هر دو گزینه‌های عالی برای مبارزه با درد دندان‌ها هستند. فقط زیاده روی نکنید، در غیر این صورت، دندان درد خواهید گرفت!

5. پنکیک

علیرغم اینکه صبحانه محبوبی است، نمی توانید در بقیه روز از پنکیک دوری کنید. نرم و طعم دار شده با شربت شیرین، جویدن پنکیک بسیار آسان است و هیچ دندان درد نمی تواند مانع شما شود.

6. پاستا

چه حرص و آز یا این واقعیت که نمی توانید خود را مهار کنید، در نهایت هر روز دوم هفته پاستا می خورید. اما زمانی که روز بدی را سپری می کنید، ماکارونی یکی از موارد توصیه شده در منو است. در دهان ذوب می شود و جایی برای ورزش کردن دندان ها باقی نمی گذارد. مشکل حل شد.

7. گوشت پوره شده

زمانی که نیاز به تغذیه نوزاد یا فردی که مشکل دندانی دارد، گوشت پوره می شود. محصول نهایی یک آبگوشت مایع است که در هنگام بلع هیچ ناراحتی ایجاد نمی کند. می توانید گوشت پوره شده را با نمک و فلفل مزه دار کنید و حتی با آسیاب کردن برخی سبزیجات، مواد مغذی بیشتری به آن اضافه کنید.

8. ماهی تن و سالمون

پالت شما برای چیزی غیر از طعم مسکن های تلخ سوزن سوزن می شود. ماهی تن و سالمون ماهی مناسبی هستند که میل شما به غذاهای دریایی را برآورده می کند و از ایجاد ناراحتی برای دندان های شما جلوگیری می کند.

9. میلک شیک/میوه شیک

شما حتی برای نوشیدن میلک شیک و میوه شیک نیازی به دندان ندارید. این راه حل چقدر آسان است؟

10. له شده میوه ها و سبزیجات

هیچ چیز مانند میوه ها و سبزیجات برای دندان های شما تمرین خوبی ندارد. اما شما برده رژیم غذایی خود هستید و از این رو به دوز روزانه مکمل های غذایی خود نیاز دارید. برای سهولت در خوردن سبزیجات، باید آنها را له کنید تا زمانی که به یک قوام نیمه جامد یکدست برسید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هجده =

مشاهده بیشتر